ستاد ملی مقابله با کرونا

عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استودیوهای ضبط تلویزیونی

نویسنده: فریبا رهنورد 
دیدن همه امضاها
۲۷۳ پی‌دی‌اف
۰
۰
0 امضاهای تأیید نشده
0 امضاهای تأیید شده

چهارشنبه، ۱۵ بهمن ۹۹

گفته می‌شود مبتلا شدن دو فوتبالیستِ سابق مهرداد میناوند و علی انصاریان به بیماری کرونا به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استودیوهای ضبط تلویزیونی بوده‌است. مهرداد میناوند که هشتم بهمن در سن ۴۴ سالگی به سبب ابتلا به بیماری کرونا درگذشت به همراه علی‌انصاریان اخیراً برای ضبط یک برنامه ویدیوئی در یکی از استودیوها مشترکاً حضور داشتند. انصاریان در روزهای اخیر به کُما رفته و حالش وخیم‌تر شد و هم‌اکنون خبر درگذشت او نیز اعلام شد.

دکتر حسین کرمانپور مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی و پزشک اورژانس گفته است، «میناوند آخرین نخواهد بود! روی استودیوهای ضبط برنامه و تهیه فیلم و سریال نظارت چندانی نیست. من خود در چندین برنامه شرکت کرده و ملاحظه کرده‌ام! برای این عزیزان موضوع چندان جدی نیست. ماسک‌ها به‌صورت موثر زده نمی‌شود، فاصله رعایت نمی‌شود و تهویه مناسب نیست!»

ما امضاکنندگان این دادخواست مدیران استودیوهای ویدئو و تلویزیون را مسؤل حفظ سلامت کارکنان و کارمندان‌شان می‌شناسیم. بسیاری از افراد ناقل ویروس علایم بیماری را نشان نمی‌دهند اما ویروس را به افراد نزدیک به خود منتقل می‌کنند. جان این کارمندان نباید بازیچه‌ی منفعت‌طلبی مسؤلان برنامه‌های تلویزیونی قرار گیرد. ما از دولت و وزارت بهداشت می‌خواهیم بر  عملکرد استودیوهای ویدئو و تلویزیون نظارت داشته باشند و آنان را مجبور به رعایت پروتکل‌های بهداشتی کنند تا جلو بیماری و مرگ انسان‌های بی‌گناه گرفته شود.

کرونا در استودیوهای تلویزیون

به روز شده‌ها

۲ ماه قبل

03-02-2021 17:43:31

دادخواست چاپ شد

۲ ماه قبل

09-02-2021 02:20:06

200 پشتیبان‌

مشاهده همه پیشتیبان‌ها

۲ ماه قبل

04-02-2021 08:23:14

100 پشتیبان‌

مشاهده همه پیشتیبان‌ها

۲ ماه قبل

03-02-2021 19:55:03

50 پشتیبان‌

مشاهده همه پیشتیبان‌ها

دادخواست‌های برجسته‌شده

  • 249 حامی
  • 24 در انتظار تأیید