مجلس شورای اسلامی

دادخواست حمایت از جعفر عظیم‌زاده و پروین محمدی، فعالان کارگری در بند

نویسنده: دبیر دادخواست
دیدن همه امضاها
۵۶
۰
۰
0 امضاهای تأیید نشده
0 امضاهای تأیید شده

ما امضا‌کنندگان این بیانیه بازداشت و تشکیل پرونده برای فعالان صنفی و اجتماعی را قویا محکوم کرده و خواهان آزادی بی قید و شرط جعفر عظیم‌زاده و پروین محمدی و دیگر زندانیان کارگری و اجتماعی هستیم.

پروین محمدی و جعفر عظیم‌زاده

جعفر عظیم‌زاده، رئیس هیات مدیره و پروین محمدی، نایب رئیس هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران روز نهم بهمن دستگیر شدند. جعفر عظیم‌زاده برای تحمل حکم حبس ناعادلانه شش ساله به زندان اوین منتقل شده است و پروین محمدی نیز پس از انتقال به زندان اوین از ملاقات و تماس با خانواده ممنوع شده و هیچ‌گونه اطلاعی از وضعیت و سلامتی ایشان در دسترس نیست.

اینها همه در حالی است که جعفر عظیم‌زاده به دلیل اعتصاب غذای طولانی از بیماری‌های متعددی رنج می‌برد و پروین محمدی نیز دچار میگرن شدید و دیسک کمر است.

ضمن اینکه تعداد زیاد دیگری از کارگران و فعالان کارگری نیز به اتهام پیگیری و خواست مطالبات خویش و هم‌طبقه‌ای‌هایشان در زندان به سر می‌برند یا پرونده‌های قضایی برایشان باز شده است.

ما امضا‌کنندگان این بیانیه حمایتی بازداشت و تشکیل پرونده‌های قضایی برای فعالان صنفی و اجتماعی را قویا محکوم کرده و خواهان آزادی هر چه سریع‌تر و بی‌قید و شرط جعفر عظیم‌زاده و پروین محمدی و دیگر زندانیان کارگری و اجتماعی هستیم.

این بیانیه پس از جمع آوری امضا به نهادهای بین المللی کارگری و نهادهای حقوق بشری ارسال خواهد شد.

#بیخبری_از_پروین_محمدی

#جعفر_عظیم_زاده_آزاد_باید_گردد

#پروین_محمدی_آزاد_باید_گردد

#کارگر_زندانی_آزاد_باید_گردد

برای امضای این دادخواست به اینجا بروید.

به روز شده‌ها

چیزی به‌روز نشده‌ است

دادخواست‌های مشابه

  • 29 حامی
  • 27 در انتظار تأیید