اعضای کمیسیون حقوق کودک سازمان ملل

خواهان محاکمه دبیر زیست‌شناسی علی ظهریان هستیم

نویسنده: حسین اسماعیلی
دیدن همه امضاها
۵۱۴ پی‌دی‌اف
۰
۰
0 امضاهای تأیید نشده
0 امضاهای تأیید شده

دو کاربر توئیتر از آزار جنسیِ دبیر زیست‌شناسی خود می‌نویسند، اما به فاصله‌ی کوتاهی مجبور می‌شوند حرف خود را پس‌گرفته از آن دبیر معذرت بخواهند و سپس زیر فشار روحیِ  مافیای آموزشیِ حامیِ آن دبیر، اکانت‌های توئیترشان را نیز غیرفعال سازند!

دو سال پیش به دنبال افشای آزار جنسی در یک مدرسه در تهران آقای خامنه‌ای در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه فرمان داد، «خبر جنایت در یکی از مدارس غرب تهران موجب اندوه و تأسف شد. مقتضی است پس از محاکمه سریعاً حدود الهی را در رابطه با محکومین اجرا نمایید.» ناصر کوهستانی، مدیر آموزش‌ و پرورش منطقه ۲ شهر تهران، با تائید خبر آزار و اذیت جنسی تعدادی از دانش آموزان دبیرستان پسرانه در منطقه دو تهران، گفت، «این معاون بازداشت شده و پرونده‌اش در مجتمع قضایی بعثت در حال بررسی است و سیستم حقوقی آموزش‌ و پرورش نیز به عنوان شاکی حقوقی علاوه بر خانواده‌ها،‌ شکایت خود را از این فرد ثبت کرده است.»

اما این روزها باوجود درخواست خانواده ها برای رسیدگی به مواردِ آزارجنسیِ کودکانشان توسط دبیران مدارس، هیچ اقدامی انجام نمی‌گیرد و نه بیت رهبر و نه وزارت آموزش و پرورش حاضر نیستند «سریعاً با حدود الهی» به این موارد رسیدگی کنند. دانش‌آموزان بیگناهی که مورد تعرض وآزار و اذیتِ کلامی و فیزیکیِ جنسی توسط دبیر زیست شناسی‌شان آقای علی ظُهریان قرار گرفته‌اند، به سکوت کشانده شده‌اند در حالیکه خانواده‌های محترم‌شان در آرزویِ رسیدگی و تشکیل پرونده جهت محاکمه‌ی دبیر مذکور می باشند.  ازانجمن حمایت ازحقوق کودکان و اعضای کمیسیون حقوق کودکان سازمان ملل تقاضا میشود هرچه سریعتر به این موضوع رسیدگی کنند.

به روز شده‌ها

۳ سال قبل

11-08-2020 22:40:34

دادخواست چاپ شد

۳ سال قبل

12-08-2020 22:29:12

200 پشتیبان‌

مشاهده همه پیشتیبان‌ها

۳ سال قبل

12-08-2020 02:11:00

100 پشتیبان‌

مشاهده همه پیشتیبان‌ها

۳ سال قبل

11-08-2020 23:55:15

50 پشتیبان‌

مشاهده همه پیشتیبان‌ها

دادخواست‌های برجسته‌شده

  • 378 حامی
  • 136 در انتظار تأیید